خوابگاه ۱۵۰ نفری دانشجویی در مجتمع آموزش عالی بم به بهره برداری رسید

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ کنفرانس ها

طرح ۱۵۰ نفری خوابگاه دانشجویی مجردی مجتمع آموزش عالی بم به همراه حضور رییس صندوق رفاه دانشجویان و برخی مسئولان شهرستان به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از مجتمع آموزش عالی بم، مهندس ذوالفقار یزدان مهر، رییس صندوق رفاه دانشجویان در این مراسم از اختصاص بودجه برای ساخت دو خوابگاه دانشجویی ۲۵۰ تا ۳۰۰ نفری دختران و پسران در مجتمع آموزش عالی بم خبر داد و گفت: خوشبختانه به همراه گشایشی که در برنامه ششم توسعه شکل گرفته و به همراه رایزنی و تدبیری که به همراه سازمان برنامه و بودجه داشتیم این آمادگی را داریم که به همراه کمک مجتمع آموزش عالی بم دو خوابگاه در این مجتمع بسازیم.

وی همچنین نسبت به تجهیز خوابگاه ۱۵۰ نفری که به بهره برداری رسید، تا آغاز سال تحصیلی جدید قول مساعد داد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان به همراه اشاره به ساخت دو واحد اتاق تندرستی در مجتمع آموزش عالی بم گفت: دانشجویانی که در این مرکز حضور دارند عمدتاً بی بضاعت میبه همراهشند لذا وام های دانشجویان مجتمع را پوشش صد در صدی می دهیم.

مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان از کمک به صندوق خیریه امام علی (ع) که در این مرکز وجود دارد خبر داد و گفت: انشاالله بتوانیم بخشی از نیازهای دانشجویان خوابگاهی این مجتمع را برآورده کنیم و به امید اینکه هیچ دانشجویی به خاطر فقر مالی دچار مشکل و ترک تحصیل نشود.

وی افزود: به همراه تاسیس این صندوق ها بنا داریم که خیرین، هستادان، نهادهای مختلف و صنعت به همراه توجه به توانمندی های هر هستان به میدان بیایند و در امر آموزش و پژوهش به دانشجویان کمک کنند.

در ادامه این مراسم دکتر محمدعلی نورالهی رئیس مجتمع آموزش عالی بم در حرفانی گفت: علی رغم اینکه مجتمع آموزش عالی بم از سال ۱۳۸۹ مستقل و در این مدت رشد و پیشرفت خوبی داشته، اما دارای محدودیت ها و کمبودهای زیادی در زمینه رفاهی از جمله خوابگاه و اسکان دانشجویان، اماکن ورزشی و تندرستی و سلف سرویس و تغذیه و هم چنین تجهیزات می به همراهشد که امیدواریم به همراه حمایت های وزارتخانه و صندوق رفاه دانشجویان بتوانیم حداقل های رفاهی را برای دانشجویان فراهم کنیم.

در این سفر رئیس صندوق رفاه دانشجویان علاوه بر افتتاح خوابگاه، از خوابگاه شهرک دوستی و سلف سرویس این مجتمع به همراهزدید و همچنین از ارگ قدیم بم نیز دیدن کرد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم