وزیر علوم پیشنهاد کرد: ایجاد نمایندگی سازمان امور دانشجویان در دانشگاه‌ها

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ کنفرانس ها

دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری روز سه‌شنبه در آیین آغاز به کار شصت و یکمین گردهمایی معاونان دانشجویی سراسر کشور پیشنهاد کرد: به همراه هدف یکسان‌سازی ارائه خدمات و تسهیل تعامل و ارتبه همراهطات دانشجویان، نمایندگی سازمان امور دانشجویان، در دانشگاه‌های کشور ایجاد شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامی در این آیین که به میزبه همراهنی دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد، گفت: به همراه توجه به سال‌ها مسئولیت در دانشگاه، به همراه ظرافت‌ها و حساسیت‌های کار حوزه دانشجویی آشنا هستم؛ فعالیت در این حوزه صبر و حوصله خاص و انگیزه و علاقه ویژه‌ای می‌طلبد.

وی بر توجه ویژه هیأت رئیسه دانشگاه‌ها به حوزه دانشجویی تأکید کرد و افزود: معاونت‌های دانشجویی و هیأت رئیسه دانشگاه‌ها به همراهید ارتبه همراهطات و تعاملات بیشتری به همراه دانشجویان داشته به همراهشند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به همراه بیان اینکه سازمان امور دانشجویان متولی ارائه کلیه خدمات حوزه دانشجویی در دانشگاه‌ها می‌به همراهشد، تصریح کرد: به همراه تأسیس نمایندگی سازمان امور دانشجویان در دانشگاه‌ها، این واحد به همراه همکاری معاونت دانشجویی و مجموعه پرسنل مستقل از مدیریت دانشگاه پاسخگو و خدمات‌رسان خواهد بود و مدیریت دانشگاه نیز به همراه نگاه حمایتی خود موجب بهبود ارائه خدمات می‌شود.

همچنین در ادامه این آئین، تعدادی از معاونان دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور به بیان پیشنهادات و نقطه نظرات خود پرداختند.

شصت و یکمین گردهمایی معاونان دانشجویی سراسر کشور از امروز ۲۴ بهمن ماه در دانشگاه الزهرا (س) آغاز شده و تا فردا ادامه دارد. در این نشست دو روزه، معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها و مسئولان وزارت علوم و سازمان امور دانشجویان در خصوص مسائل رفاهی، تغذیه، خوابگاه‌های دانشجویی و مواردی از این قبیل به بحث و تبه همراهدل نظر می‌پردازند.

ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم